درباره خدمات مرکزی


شرکت ما آماده همکاری در زمینه ارائه خدمات حفظ و نگه داری از تأسیسات ، موتورخانه ها و تجهیزات صنعتی، بیمارستانی، نیروگاهی و ..... می باشد.

اهمیت تاسیسات گرمایشی و سرمایشی در صنایع، بیمارستان ها، ....... و لزوم تعمیر، نگهداری و راهبری دقیق آنها، جهت دستیابی به اهداف مربوطه بر هیچ کس پوشیده نیست. لذا وجود افراد متخصص و آشنا به عملکرد مجموعه های پکیج،کولرگازی،شوفاژ دیواری و... نیز، جهت بهره برداری منظم و مستمر از تاسیسات اجتناب ناپذیر به نظر می رسد؛ تیم ما با دارا بودن دانش فنی و چندین سال سابقه اجرایی در زمینه تأسیسات و کلیه تجهیزات سرمایشی و گرمایشی آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی به صنایع و واحد های مرتبط می باشد.

با توجه به هزینه های بالای حمل و نقل و جلوگیری از هدر رفت زمان و سهولت در امر انتخاب، دیگر احتیاج به مراجعه حضوری برای خرید لوازم و تجهیزات موتورخانه و پکیچ و کولرگازی خود نخواهید داشت، خدمات مرکزی در تعامل با تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان تجهیزات مربوط به صنعت تأسیسات و با تکیه بر چندین سال تجربه موفق در زمینه فروش و ارائه خدمات فنی انواع پکیج و تجهیزات موتورخانه پکیج کاملی از این محصولات را گرد آوری کرده است و با راه اندازی این سایت بر آن آمدیم تا با فراهم آوردن محیطی ایمن، آسان و در عین حال کامل تا حد امکان تمامی نیاز های مربوط به تاسیسات و موتورخانه شما را مرتفع سازیم، باشد که با یاری خداوند و نظرات کارشناسی شما عزیزان به این مهم دست پیدا کنیم.

این مجموعه آموزش را کلید موفقیت و نیاز ضروری جهت مواجهه با دنیای تکنولوژیک امروز می داند. و بر آن خواهد بود تا از امکانات گسترده شبکه جهانی وب جهت افزایش دانسته های خود و ارائه آن به ديگران استفاده نماید و در این راه خود را محتاج کلیه عزیزان آشنا به علوم فنی و پیشکسوتان این رشته از صنعت می داند.

 

لطفا جهت مشاوره در انتخاب محصول و فرایند پرداخت با این شرکت تماس حاصل فرمایید.